Проект розвитку електронного урядування

/Files/images/пдг.jpg ПУНКТ ДОСТУПУ ГРОМАДЯН ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Мережа Пунктів доступу громадян (ПДГ) започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в рамках ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); діяльність Мережі ПДГ координується УБА у партнерстві з ПСП II. Пункти Доступу Громадян – це інформаційні центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером –Українською Бібліотечною Асоціацією.

Консультанти ПДГ: допоможуть в формуванні навиків роботи з мережевими ресурсами державних та місцевих органів влади та управління; забезпечать доступ до сайтів органів місцевого самоврядування, виконавчої, законодавчої та судової гілок влади. Звертайтесь до бібліотеки!

/Files/images/інф.jpg КОРИСТУВАЧІ ПДГ МОЖУТЬ:

Здійснювати пошук правової інформації в мережі Інтернет самостійно;

отримати допомогу бібліотекаря-консультанта у пошуку правової інформації;

здійснювати роботу з довідково-правовими системами на офіційних сайтах;

записувати та зберігати інформацію на електронні носії;

отримати консультацію юриста.

Ми завжди раді вам допомогти!

ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ:

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Блог Української бібліотечної асоціації (УБА) «Доступ громадян до офіційної інформації: роль бібліотек» покликаний сприяти фахівцям книгозбірень у вдосконаленні доступу громадян до інформації органів державної влади. Його започатковано в рамках проекту "Створення мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації”за підтримки Програми сприяння парламенту ІІ. Цей блог зацікавить і призведе до консолідації бібліотечних фахівців навколо вирішення практичних і теоретичних проблем організації доступу громадян до документів органів державної влади в бібліотеках України.

ПДГ: ІНТЕРНЕТ РЕСУРСИ

Прозора демократія Особливості застосування Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Через локальну мережу бібліотеки отримаєте доступ до:

- законів, постанов, рішень Верховної Ради України;
- указів Президента України;
- постанов, рішень Кабінету Міністрів України.

Верховна Рада України

Законодавство України

Президент України (офіційне Інтернет - представництво)

Урядовий Портал (Кабінет Міністрів України)

Громадянське суспільство і влада

Урядова гаряча лінія 1545

Подати електронне звернення

Укрінформ

Антикорупційний портал

Пропонуємо Вашій увазі цікавий та корисний ресурс: веб-сайт «Національного Центру підтримки електронного урядування»

Центр створено як структурний підрозділ Державного підприємства"Державний центр інформаційних ресурсів України". Метою створення Центру стало забезпечення координаційно-організаційної, дослідницької, експертної, технологічної, навчально-методичної, консультативної, просвітницької підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу і громадських організацій із впровадження та застосування технологій електронного урядування.

Звертаємо Вашу увагу на Розділ сайту: Проекти е-урядування - підрозділ Громадські об’єднання

Наступні громадські організації займаються розбудовою технологій електронного урядування та електронної демократії в Україні:

1)Міжнародний фонд «Відродження». Програма «Посилення впливу громадянського суспільства»

2)Громадська організація «Центр ініціатив у електронному урядуванні». Діяльність громадської організації «Центр ініціатив у електронному урядуванні»

3) Регіональний центр розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим. Діяльність Регіонального центру розвитку е-урядування в Автономній Республіці Крим

ОФІЦІЙНІ ВИДАННЯ УКРАЇНИ

Вісник Конституційного Суду України

Вісник Верховного Суду України

Офіційний вісник України

Газета "Голос України"

Газета "Урядовий кур'єр"

Пропонуємо також ознайомитися з виданням Хмельниччини "Подільські вісті"

У Хмельницькій обласній науковій бібліотеці відкрито доступ до повних текстів газет з архіву української періодики онлайн LIBRARIA. Для користувачів бібліотеки доступ надається у відділі наукової інформації та бібліографії. Наразі оцифровано близько 700 000 сторінок понад 400 видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст. Ресурс постійно оновлюється.

Кiлькiсть переглядiв: 623

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.