Копачівська сільська бібліотека-філія

/Files/images/копач.png село Копачівка, вулиця Миру, 99

Електронна адреса: kopachivka-biblio@ukr.net

В селі Копачівка бібліотека розпочала своє існування в 1937 році. Першим працівником бібліотеки був Карпов Олександр Іванович, 1900 року народження, який працював до початку Другої світової війни. Коли почалася війна, люди розібрали книжки по хатах. Відновила роботу бібліотека в 1951 році і знаходилася в хаті Дякуна Володимира. Для того, щоб відкрити бібліотеку, потрібно було 1000 книг. З ініціативи Присяжнюка Івана Олексійовича в селі відкрили бібліотеку: всі книжки до бібліотеки були завезені з Деражні з бібколектора. Відкривши бібліотеку, Іван Олексійович поїхав до Кам'янця-Подільського вчитися на агронома, а в бібліотеці розпочала працювати Гасюк Ганна Федорівна, яка працювала до 1956 року. По 1960 рік працювала Загурська Надія Дмитрівна. В 1960 році у селі було відкрито новий клуб з бібліотекою. Роботу у бібліотеці розпочала Кручиніна Ганна Іванівна.
На початок 1960 року у бібліотеці вже налічувалось більше шести тисяч примірників книг. Працювала Кручиніна Г. І. по 1982 рік. З 1982 по 1983 рік працював Савчук Микола Кіндратович, а з 1983 по даний час бібліотекарем працює Вишнівська Світлана Андріївна. В бібліотеці нараховується близько 10000 примірників книг, яку відвідують 510 користувачів.

У 2009 році при бібліотеці, з ініціативи директора обласного літературного музею Горбатюка В.І., відкрито музейну кімнату, присвячену землякові, поету, публіцисту, літературознавцю, борцеві за вільну Україну - Кошельнику Юхиму Павловичу.

Вигравши конкурс «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», бібліотека отримала у 2010 році два комп’ютери. Головною метою бібліотеки стало високоефективне, якісне та комфортне обслуговування користувачів. Також почала надаватись допомога в оформленні документів (сканування, редагування, набір тексту, друк), оформленні заявок на участь в конкурсах, ЗНО, “круглих столах”, громадських слуханнях тощо.

У 2012 році бібліотека приєдналась до мережі Пунктів доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади. Користувачі бібліотеки можуть скористатися новими послугами: ділитися фотографіями, музикою, відео з друзями в соціальних мережах; знаходити лікаря й організовувати візит до потрібного медичного закладу; вигідно продавати врожай, купувати потрібне для господарства; знаходити оголошення про вакансії, учитися грамотно складати резюме, подавати свою кандидатуру й проходити співбесіду; замовляти квитки на потяг, літак, автобус, а також концерт; влаштовувати цікавий відпочинок та екскурсії; виконувати домашні завдання й творчі проекти, користуватися електронними підручниками; вивчати іноземну мову або перекладати тексти за допомогою онлайнових словників і перекладачів.

Кiлькiсть переглядiв: 700

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.