Яськовецька сільська бібліотека-філія

/Files/images/яськ.jpg Адреса бібліотеки: вулиця Центральна, 51, село Яськівці, індекс 32245

Перша згадка про Яськовецьку сільську бібліотеку датується ще 1945 роком, коли бувший фронтовик Мельник Констянтин Петрович, який працював тоді завклубом. Збирав по селі книги, всього назбирав він 85 книг. На той час він був і бібліотекарем, і завклубом. На посаді бібліотекаря він пропрацював до 1949 року. За проханням Костянтина Петровича з Красилівського району прислали Гусак Євгену Василівну.

З 1966 року на посаду бібліотекаря після закінчення Кам'янець-Подільського училища культури прийшла працювати Матвійцева Ольга Павлівна. На місці колишньої сільської ради був збудований будинок культури, де дві кімнати виділили для бібліотеки. Масову роботу Ольга Павлівна проводила разом з Костянтином Петровичом. Також разом вони для колгоспу випускали газету «За урожай», де розповідалося про роботу, яка проводилася в колгоспі. Бібліотекар з читачами проводила обговорення прочитаної літератури, організовувала екскурсії до бібліотеки, проводила різні масові заходи. В 1986 році фонд бібліотеки налічував майже 14 тис примірників.

З 1986 року в бібліотеці працювали Мала Алла Іванівна, Криворчук Світлана, Козак Лідія Антонівна, Черкаська Оксана Флорівна. З 1993 по 2003 рік завідуючою бібліотекою працювала Публічук Тетяна Броніслававівна.

З 2003 на посаді бібліотекаря працювала Мотревич Ніна Антонівна. Бібліотечний фонд нараховує 4300 примірників, в бібліотеці обслуговується 490 користувачів. Задовольняючи інформаційні потреби користувачів, бібліотека проводить різні соціокультурні заходи для односельчан, бере участь в житті району.

Кiлькiсть переглядiв: 460

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.