Явтухівська сільська бібліотека-філія

/Files/images/явт.png Адреса бібліотекиі: вулиця Центральна, 33а, село Явтухи, індекс 32260

Явтухівська сільська бібліотека організована в 1950 році при Явтухівському сільському клубі. Літературу для першої сільської бібліотеки придбав колгосп ім. Жданова, принесли небайдужі односельці. В тогочасних умовах бібліотека стала справжнім осередком духовності та культури.

Першим бібліотекарем працювала Оржихівська Олена. З 1968 року на цій посаді самовіддано трудилася Коростовська Ольга Йосипівна аж до виходу на пенсію в 1986 році. З цього ж року по 2001 рік зав. бібліотекою працювала Йолтухівська Надія Михайлівна.

З 2001 року завідуючою бібліотекою працює Камінська Ольга Йосипівна, бібліотекар за фахом. На 2018 рік бібліотечний фонд налічував 5639 книг, в тому числі 849 книг дитячої дітератури.

В бібліотеці регулярно проводяться зустрічі з героями праці, учасниками бойових дій, учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, проводяться тематичні вечори та конкурси. У своїй роботі бібліотека співпрацює з органами місцевої влади, завідуючим БК, з учнями школи, молоддю і усіма категоріями населення.

Кiлькiсть переглядiв: 720

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.